دنیای حیوانات

Killer Instinct …

در این برنامه همراه باشید با راب بردل کاراگاه جنگلی ما برای مطالعه بیشتر حیوانات جنگلهای استرالیا ...

Killer Instinct …

در این برنامه راب خودش را به آب و آتش میزند تا شما را بیشتر با زندگی نکبت بار جک و جانور های استرالیا آشنا کند. از گوریل گرفته تا خرمگس و سوسمار و مارمولک و خلاصه هر موجود کثیفی که گیرش بیاید جلوی دوربین میگیرد تا حال شما به هم بخورد.

Killer Instinct …

- خب این حیونی که تو بغل من میبینید یه کانگورو نیست، این یه "ساریق سبز"ه که دو تا بچه هم تو شیکمش داره. میدونم همتون فکر کردید این کانگورو ه اما کورخوندید ... هه هه ... ببینید چقدر خوشگله !! آفرین پسر خیلی با مزه ای !! برو دنبال کارت.

Killer Instinct …

در ادامه برنامه راب یک کرگدن پیدا میکند و مقابل چشمان حیرت زده شما یک شاخه درخت را در ماتحت او فرو میکند ...

Killer Instinct …

- خب این یه کرگدنه که الان انگار با زنش دعوا کرده و حال و حوصله نداره. از اینا فقط 3 تا تو دنیا بود که این یکیشه. اونیکی هم زن همینه و سومی هم هفته قبل تو مامبیا شکار شد و کبابش کردند و خوردند بی انصاف ها ... بذار یه کم اذیتش کنم ... اوخ اوخ اوخ ...

Killer Instinct …

کرگدن دست راب را گاز میگیرد و آنرا از بدنش جدا میکند. راب هنوز یک دست دیگر دارد. در ادامه برنامه راب دماغش را در مدفوع یک "کانگوروی موشی کیسه دار" فرو میکند و از یک درخت بالا میرود تا جنازه یک "مارمولک چشم قشنگ زیر چانه سبز فسفری راه راه مو فرفری" را پایین بیاورد.

Killer Instinct …

- آها ... آها گرفتمش ... این یه "سوسک سیاه بلبله گوش پا ملخی"ه که به اندازه یه کف دسته. مردم بومی اینجا اینو تو روغن دمبه اسب آبی سرخ میکنند و عصر ها با ماست موسیر میخورن. میخوام مزه شو امتحان کنم ... اووومم ...

Killer Instinct …

راب به کثافت کاری هایش ادامه میدهد. فیلمبردار گروه حالش به هم میخورد. راب مادر به خطا برنامه را به گند و کثافت میکشد. در ادامه راب برای شام گروه "پشه دو قبضه نیش بال قرمز" آب پز میکند.

Killer Instinct …

- خب بچه ها شام آماده س !! نمک نداشتیم ... هیزم مون هم کم بود ... فکر کنم این سوپ پشه مون زیاد نپخته اما خب ... خیلی ها حسرت همین غذا رو میکشن. بیاین دیگه بچه ها !!

Killer Instinct …

راب ماتحتش را پاره میکند تا چندش آور ترین صحنه ها را برایتان به نمایش در بیاورد. در ادامه راب چگونگی عادت ماهیانه "گراز های کله خر بلا گرفته" را نشان میدهد، پا برهنه عین گاو توی جنگل روی حشرات گند گرفته راه میرود، تخم گذاشتن "مار پیتون گل گلی" که همینجوری نمیشود تحملش کرد را نشان میدهد، جنازه متعفن یک "قورباغه شاخدار با نمک" را لیس میزند، و خلاصه از هیچ کثافت کاری ای مضایقه نمیکند، اما فیلمبردار گروه که یک زن حامله دارد از ادامه فیلمبرداری سر باز میزند و با راب حرفشان میشود. راب میگوید مرتیکه فیلمت را بردار. فیلمبردار پاسخ میدهد دل و روده ام آمد داخل دهانم عوضی کثیف، ملت چه گناهی مرتکب شده اند که نصفه شبی باید گند بازیهای توی نکبت را از کانال یک ببینند و تحمل کنند؟ راب یک "نره تمساح بچه ترسان" را شکار میکند و محتویات روده بزرگش را توی یقه فیلمبردار خالی میکند. گروه به هم میخورد و راب لب و لوچه اش را لیس میزند.

Killer Instinct …

- من راب بردل هستم و از اینکه در "دنیای حیوانات" با من بودید ازتون مچکرم.

Killer Instinct …

/ 52 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سانی

با اجازت اينجا رو درست کردم

سانی

http://saani.persiangig.com/audio/apardi.mp3 تقديم به شما

مهزاد

شاهکار بود...ممنوم کلی خنديدم.....

زينب

بله بله می فرموديد گوشمان با شماس

ترنم

اه اه اه...باز هم به معرفت بهزاد..ازش ياد بگير

زينب

شما هم در اولين فرصت بايد گزارش کامل ديدارتون رو بنويسيد خواهش ميکنم

ترنم

جسد که نمی تونه بنويسه زينب جون فقط نوع سرگردانش می تونه تو گردهماييها شرکت کنه

بانو خانم

سلام نيومدم بگم اپ کردم و اگه بيايی خوشحال ميشم. اومدم بگم ادرس وبلاگم عوض شده لطفا آدرس وبلاگ بنده را در لينک دونی تون عوض بفر ماييد

غزال

در چه حاليييی چه عجب!!! چرا اپ نمی کنی ديگه بچک

عالی بود

سلام، اگه دنبال یه محیط سالم برای چت کردن میگردین به اینجا سر بزنین ==============http://www.chatvamat.ir