اندر ابواب تکثیر و توزیع نرم افزار جات

 

الباب الاول:

دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدین برای پروژه خیلی هم قشنگ شده. ببینید، بنده یک سری اشکالاتی توی کار میبینم که اگر رفع نشه، باعث میشه همه زحمتی که جنابعالی و دوستان برای کار کشیدین واقعا هدر بره. من 38 مورد یادداشت کردم که اگر این موارد اصلاح بشه، باعث میشه این کار از این حدی که هست، به حد یک کار حرفه ای و تاپ برسه و به قول شما جوونا بترکونه. از اونجایی که موضوع کار هم آموزش زبانه و برای کودک هم هست، برد خیلی بالایی داره. میدونین که مردم برای آموزش بچه شون از هیچ خرجی فروگذار نمیکنن. بنابراین شما این موارد رو اصلاح کنید و بیارین تا انشالله ما از ابتدای سال جدید شروع به پخش کنیم. با توجه به محاسباتی که من کردم، قیمت مناسب برای این مجموعه حدودا 10 تومن باید باشه. البته بیشتر هم جا داره، ولی قیمت بالای 10 تومن رقبا رو وسوسه میکنه تا بخوان قفلش رو بشکنند. توی استارت اولیه 2000 نسخه رو راحت میبره. و انشاالله تا پایان سال اول هم شما 20 تا 30 هزار تا فروش داره، به شرطی که لوگوی ما رو هم بزنید روی جلد. برای شما هم ما یک سوم در نظر میگیریم.

 

الباب الثانی:

من واقعیتش وقت نکردم مجموعه شما رو ببینم. اگر شرکت اولی اعلام آمادگی کرده شما بهتره با اونا کار کنید. از نظر من قیمت مجموعه نمیتونه بیشتر از 3000 تومن باشه. بخاطر اینکه مخاطبش رو از دست میده. ضمن اینکه من نمیدونم اونا چطوری بهتون گفتند 20 هزار تا اما من برای سال اول روی 5000 تا هم شک دارم. مردم برای آموزش پول خرج نمیکنند. برید از دفعه بعد کارای سرگرمی بسازید. گذشته از اون هیچ تولید کننده ای نمیتونه یک سوم برداره. درصد پیشنهادی ما 15 درصده. فکراتونو بکنید اگر تمایل به همکاری داشتید ما در خدمتیم. از دفعه بعد هم اگر خواستید بیاید اینجا قبلش هماهنگ کنید.

 

الباب الثالث:

به به ... به به ... مدتها بود کار به این کیفیت ندیده بودم. آقا ما به شرکت های فعالی مثل شما نیاز داریم. باور کنید شما اگر قول همکاری به ما بدید، گذشته از تولیدات خودتون، ما هر سال تا سقف 10 تا سفارش هم میتونین ارایه بدیم بهتون. آقا ایده از ما، کار از شما. در مورد این کارتون هم هیچ جای نگرانی نیست. تا امروز کار به این کیفیت تو ایران تولید نشده واقعا. این کار بازار رو میگیره دستش. قول میدم تا یک سال اسمتون سر زبون مردم باشه. من قیمت حدود شش، هفت تومن صلاح میدونم. در رابطه با فروشش هم هیچ نگران نباشید. مجموعه قبلی که دست ما بود، از کار شما بهتر نبود، سال اول 250 هزار نسخه فروختیم. من تبلیغات تلویزیونی هم برای شما در نظر گرفتم. البته هزینه تبلیغات به عهده منه. شما کافیه به 20 درصد رضایت بدید و قرارداد رو با ما ببندید. هزینه قفل رو هم بنده تقبل میکنم. من 100 هزار تا رو توی قرارداد تضمین میکنم. البته شما هم باید تعهد بدید که تا پایان سال 86 شماره دوم همین کار به اضافه 3 تا کار دیگه تو همین ردیف رو به ما ارائه بدید و هیچ قراردادی با هیچ شرکت دیگه ای نداشته باشید. اگر موافقید صحبت های همین جلسه مون رو همینجا صورتجلسه کنیم تا بعد که بخوایم قرارداد بنویسیم. بفرمایین شیرینی میل کنین !!!

حالا شما بفرمایید ما با کدوم یکی از این سه تا قرارداد ببندیم؟!

پ.ن. یه سر به اینجا بزنید. غریبه نیست.

/ 67 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رز

سلام. مگه نگفتی آپ می کنی پس کوووووووووووووووووووووو واقعا کهزود پا می شی می يای آپ می کنی و الاااااااا... والا دوباره می يام می گم آپ کن

سانی

کاغذ پاره

سلام ممنون که به من سر زدین. آدرس وبلاگ رو عوض کردم با محتوای جدید. بازم سر بزنی خوشحال می شم.

لاله

يکی جلوی گريه های اين طفلک رو بگيره...حالا يه اپ بزن ملت دلشون نشکنه!.../ ولی من اون يکی وب لاگم رو از اين يکی بيشتر دوست می دارم...کار بردی تره!

عالی بود

سلام، اگه دنبال یه محیط سالم برای چت کردن میگردین به اینجا سر بزنین مبینhttp://classicchat.ir/

سمیرا

سلام، اگه دنبال یه محیط سالم برای چت کردن میگردین به اینجا سر بزنین============http://www.chatvamat.ir/

رکسانا

سلام، اگه دنبال یه محیط سالم برای چت کردن میگردین به اینجا سر بزنین=========http://classicchat.ir/